Drukāt

Valsts svētki Carnikavas novadā un akcija "No sirds uz sirdi"

Latvijas Republikas 99. proklamēšanas gadadiena un Lāčplēša diena šogad Carnikavas novadā tiks aizvadīta sirsnīgā gaisotnē. 11. novembrī plkst. 15:00 Carnikavas Novadpētniecības centrā noritēs svečturu gatavošanas darbnīca, sarunas ar vēsturniekiem-zemessargiem, veiklības pārbaudes un iespēja uzlaikot pirmā pasaules kara karavīru ekipējumu, kā arī silta tēja un karavīru dziesmas pie ugunskura, bet plkst. 17:00 aicinām doties lāpu gājienā no Carnikavas pamatskolas uz Svētku laukumu, lai noliktu svecītes, godinot karavīrus, kas atdevuši dzīvības par savas zemes brīvību.
valsts svetki 2017 lapai318. novembrī plkst. 15:00 Carnikavas tautas namā Ozolaine" uz valsts svētku koncertu "Virs galvas mūžīgs piena ceļš" aicina Carnikavas sieviešu koris "Undīne", kamerkoris "Vēja balss" un tautas deju kolektīvi "Arnika" un "Tacis".

Pasākumā tiks atklāta arī Latvijas valsts simtgadei veltīta akcija "No sirds uz sirdi", kuras laikā būs iespēja nosūtīt atklātnes tautiešiem ārzemēs.

Atklātnes ir tapušas 2016. gadā izstāžu cikla "Latvijas matērija" papīra izstādes atklāšanas laikā, kur viesojās papīrmākslas darbnīca "Viktora vēstules". Kopā ar darbnīcas meistarēm ikvienam bija iespēja izveidot savu atklātni – veltījumu Carnikavas novadam. Pēc tam izstādes laikā un sociālajos tīklos norisinājās balsošana par sev tīkamākajām atklātnēm un piecas atklātnes, kas ieguva vislielāko balstu skaitu, šobrīd tiks izdotas kā pastkartes. Pastkartes būs iespēja sūtīt sev zināmajiem tautiešiem, kas devušies ārpus Latvijas un aicināt kopīgi svinēt Latvijas valsts simtgadi 2018. gadā Carnikavā.

Visus pastkartīšu autorus aicinām saņemt sevis veidotās atklātnes koncerta laikā vai pēc pasākuma tautas namā "Ozolaine".

Gaišus svētkus!