Drukāt

Lieldienas un pavasara svētki Carnikavā

Pirmajās Lieldienās 1.aprīlī aicinām izbaudīt Pavasara atnākšanu Carnikavā!
Lieldienas 2018 lapaiLieldienu rītā no pulksten 11.00 līdz 13.00 Carnikavas Novadpētniecības centrs aicina uz Lieldienu dekorāciju darbnīcām. 
Savukārt, no pulksten 13.00 līdz 16.00 Carnikavas parkā svinēsim Lieldienas ar pavasara tirdziņu, gardumu konkursu, Lieldienu izdarībām un lielo pavasara sadancošanos.
 
Ciemos atbrauks “Dzīvo sapņu dārzs”, kas atvedīs zaķus, kurus varēs barot ar līdzpaņemtajiem burkāniem un kāpostiem.
 
Gardumu teltī norisināsies konkurss “Carnikavas novada Gardums 2018”, kur aicināts piedalīties ikviens Carnikavas novada iedzīvotājs, kam sirdij tuva konditorejas gardumu gatavošana. Gardumu konkursa tēma ir “Lieldienu joki”, un apmeklētāji varēs piedalīties gardumu degustācijā, par 1 eiro iegādājoties Degustācijas karti, kura darbosies arī kā Lieldienu gardumu loterijas kupons.
 
Konkursa "Carnikavas novada gardums 2018" NOLIKUMS un Pieteikuma anketa.
 
Pavasara tirdziņā būs iespēja iegādāties Latvijas amatnieku un mājražotāju izstrādājumus, stādus un dažādus gardumus.
 
Carnikavas invalīdu biedrības vadībā varēs nogaršot turpat uz vietas tapušo gardo Pavasara zupu un pankūkas, kā arī krāsot olas lielajā katlā uz ugunskura.
 
Veiklākie Lieldienu pasākuma apmeklētāji varēs izmēģināt staigāšanu ar ķekatām, kā arī sacensties olu ripināšanā un piedalīties dažādās Lieldienu rotaļās. Par krāšņiem dančiem rūpēsies un apmeklētājus priecēs Carnikavas tautas nama “Ozolaine” tautas deju kolektīvi.

Lieldienās tiekamies Carnikavā!