Drukāt

Vērienīgi izskanējis novadnieku dižkoncerts "Mēs simtgadei"

1 3510. jūnija novakarē Gaujmalā festivāla "Latvijas Goda aplis" ietvaros izskanēja siltu emociju un prieka piepildīts koncerts, ko novadā dzīvojošie mākslinieki dāvāja novada iedzīvotājiem un viesiem.

Dziesmu un dejas soļu rits ir pārskanējis pāri Gaujas krastiem, uzplaucis krāšņs uguns zieds Gaujas ūdeņos, piepildīts sapnis iesakņoties un lidot.
Sirdi pilda liela pateicība novadam un novada iedzīvotājiem par iespēju šeit dzīvot, strādāt, radīt un svinēt svētkus kopā.

Pateicamies visiem svētku dalībniekiem un visiem!

ATTĒLU ATSKATS

Goda viesis - komponists Mārtiņš Brauns, goda jubilārs - ģitārists Aivars Gudrais, goda koncerta dalībnieki: Raimonds Ozols, operas mākslinieki Raimonds Bramanis, Dana Bramane un Nauris Puntulis, dziedātāja Zane Gudrā, dziedātājs Uģis Roze, saksofonists Aigars Raumanis, džeza pianiste Marika Šaripo, grupa Summer Knight Band, dziedātāja Patrisha, popgrupa NANDO, kā arī instrumentālā grupa – Modris Laizāns (basģitāra), Juris Kristons (taustiņinstrumenti) un Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti).
Carnikavas novada amatiermākslas kolektīvi: BDK "Dālderītis", Tautas deju kolektīvs "Abi Divi", VPDK "Arnika", SDK "Tacis", Carnikavas jauktais koris Vēja balss, Carnikavas sieviešu koris Undīne, folkloras kopa "Cēlāji" un Bērnu popgrupa "Jūras zaķi"

Zibakcijas "Piejūras sapņi" dalībnieki un veidotāji: Carnikavas pamatskola, Carnikavas Mūzikas un Mākslas skola, Carnikavas Novadpētniecības centrs, PII "Riekstiņš", Carnikavas novada pašvaldība, Carnikavas zvejnieki un personīgi Artūrs Jakobsons, novada nūjotāji, riteņotāji un supotāji, personīgi Arnis Rozītis un Sarmis Ozolins, Dog Sport Carnikava, SPA Pelikāns, Lila Mare, mākslinieces Gundega Ostenberga un Indra Sproge, kā arī studija Infinity BOX, biedrība "Nākotnes iela", TLMS "Auseklītis", VPDK "Arnika" un SDK "Tacis", BDK "Dālderītis" un JDK "Abi divi", folkloras kopa "Cēlāji" un teātra studija "Nagla, Senioru biedrība "Senči" un Kalngales senioru biedrība "Paeglis", personīgi Ilze Tjarve, zirgu stallis Ekvi, Hi Wake veikparks un, protams, lieliskie filmētāji Fricis Zaržeckis, Filips Zaržeckis un Madis Krūze

Paldies arī ugunsvīriem - Kārlim Īle ar komandu par brīnumaino uguns ziedu Gaujā un festivāla "Latvijas Goda aplis" par grezno goda soli apkārt Latvijai! Lai svinam!