Drukāt

Carnikavas mākslinieciskajiem labi panākumi skatēs

abi diviKatru pavasari Latvijas amatierkolektīvi dodas uz repertuāra pārbaudes skatēm, lai rādītu, ko rudens un ziemas laikā ir iemācījušies, cik augstā kvalitātē ir apguvuši Dziesmu un Deju svētku repertuāru.
 
Lai gan citviet Latvijā skates vēl rit pilnā sparā, Carnikavas novada kolektīvi skates jau ir izturējuši un žūrijas vērtējumus saņēmuši. Arī šogad varam lepoties ar augstiem sasniegumiem!
 
Carnikavas novada tautas deju kolektīvi saņēmuši augstāko žūrijas novērtējumu - vidējās paaudzes deju kolektīvs “Arnika” (vadītājs Andis Lēnmanis) novērtēti ar 1.pakāpes diplomu, bet jauniešu deju kolektīvs “Abi divi” (vadītāji Jānis un Anita Precinieki) un senioru deju kolektīvs “Tacis” (vadītājs Andis Lēnmanis) var lepoties ar Augstākās pakāpes diplomiem.
Koru skatē Siguldā sieviešu koris “Undīne” (diriģentes Inese Grīnberga un Aija Auziņa) saņēma 2.pakāpes diplomu. Savukārt kamerkoris “Vēja balss” (diriģents Jurģis Cābulis) šogad piedalījās virsdiriģentes Agitas Ikaunieces koru grupā Rīgā, saņemot 1.pakāpes diplomu!
Apsveicam visus dejotājus, dziedātājus un kolektīvu vadītājus, kā arī koncertmeistarus un kormeistarus ar veiksmīgi aizvadītajām skatēm un labiem rezultātiem!