Drukāt

Aizritējusi saruna par zinātni "Apgaismots gars"

06Piektdien, Carnikavas tautas namā "Ozolaine" tika atklāta Jauno mediju kultūras centra RIXC izstāde "RT-32. Akustiskās telpas laboratorija" un noritēja saruna par zinātni "Apgaismots gars".

ATTĒLU ATSKATS

VIDEO


Liels paldies RIXC vadītājais Rasai Šmitei par vērtīgo ieskatu centra darbībā, kas aptver nu jau divdesmit radošā darba gadus digitālās mākslas laukā, izveidojot un vadot šo mākslas nozari Latvijā.

Apskatīt izstādi par Irbenes radiolokatoru Carnikavas tautas namā "Ozolaine", kā arī iepazīties ar citiem centra vadītiem projektiem aicinām līdz 2018. gada 18. janvārim, darba dienās vai zvanot 29541105.

Paldies arī sarunas dalībniekiem, kas ir pārliecinoši eksperti katrs savā jomā - māksliniecei un RIXC vadītājai Rasa Šmitei, kvantu fiziķim Vjačeslavam Kaščejevam un uzņēmējam, SIA RUBRIG valdes priekšsēdētājam Dainim Bondam. Saruna izvērsās spraiga un skāra daudzas būtiskas tēmas, kas ir aktuālas katrā no nozarēm, bet kopsaucējs sarunai bija viens - ir nepieciešams savstarpējs dialogs, komunikācija un sadarbība. Latvijā ir liels intelektuālais, radošais un uzņēmējdarbības potenciāls, kas, savstarpēji komunicējot, ir spējīgs radīt jaunas, kvalitatīvas vērtības katrā no jomām. Par raito sarunas virzību pateicamies žurnālistei Sandrai Kropai.

Drīzumā piedāvāsim arī sarunas video versiju.

Cikls "Latvijas gars" Carnikavā ir noslēdzies, tomēr jau 20. janvārī gaidīsim uz jaunā cikla "Latvijas sapņi" atklāšanu.