Drukāt

Tikšanās ar Cigun skolotāju Igoru Kudrjancevu

Cigun musu dzive Carn biblioteka 2018 lapaiCarnikavas novada bibliotēka 24. maijā plkst. 18:00 aicina uz tikšanos "Cigun mūsu dzīvē" ar Cigun skolotāju Igoru Kudrjavcevu.

Tulkojumā no ķīniešu valodas ar Džun Juaņ cigun prakses mērķis nozīmē uzlabot dzīves kvalitāti, vienlaicīgu labsajūtas, svētlaimes un laimes sasniegšanu. Tas apzīmē pašu lielāko laimi, kāda vien ir iespējama. Un šī laimes un labsajūtas pasaule atrodas katrā no mums, mūsu sirdīs. To ir ļoti grūti aprakstīt vārdiem. Un tā jāattīsta sevī arvien spēcīgāka un spēcīgāka neatkarīgi no ārējiem apstākļiem, un, jāprot noturēt sevī šo laimes sajūtu.

Pirmā pakāpē mēs uzzinām, ka no vienas puses - cigun ir pašregulācijas, atveseļošanās metode un māksla dzīvot harmonijā ar dabu, no otras puses - tā ir sevis attīstīšanas tehnoloģija.

Kā cilvēciskām būtnēm, mums ir fizisks ķermenis, enerģija, apziņa un gars. Tāpēc mums ir noteiktas vajadzības, kas saistās ar mūsu fizisko ķermeni un mūsu garu. Un vēl mums ir milzum daudz emociju. Tāpēc, līdz ar pamata, dabiskajām vajadzībām, mums ir arī vēlēšanās.

Dalība bez maksas. Būs iespēja iegādāties arī autora grāmatas.