Drukāt

PAPILDINĀTA ZIŅA: 15. jūnijā ieplānojiet jautrus ģimeņu kopā būšanas svētkus Carnikavā, vakarā – zaļumballe

 
15. jūnijā Carnikavas parkā norisināsies līksms un azartisks svētku pasākums ar spēlēm, stafetēm, priekšnesumiem, kas veltīts novadnieku ģimeņu kopā būšanai. Ieplānojiet šo dienu Carnikavā – būs arī koncerts, tirdziņš un šīs sezonas pirmā zaļumballe. 
 
Sākot no 11.00 darbosies visdažādākās atrakcijas bērniem - kopā ar visu ģimeni varēsiet piedalīties nelielās sacensībās ar jautrības elementiem, bet plkst 17.00 sāksies novadnieku koncerts, kurā piedalīsies mūsu pašdarbnieku kolektīvi - deju kolektīvi "Arnika", "Tacis", "Gaujmaliete", bērnu vokālā grupa "Jūraszaķi" un novada populārie mākslinieki - dziedātājs Nauris Puntulis, vijolnieks Raimonds Ozols, mūziķi Aivars Gudrais un Zane Gudrā, dziedātājs Miks Dukurs, pianiste Marika Šaripo, kā arī mūziķi Luīze Krasta un Edijs Ostapko un meiteņu grupa "Nando:  no Kalngales.

Pēc koncerta ielocīsim kājas Līgovakaram kopā ar grupu "Tequila " un solistu Juri Leimani!
 
Informācija tirgotājiem:
Aicinām pieteikties tirdzniecībai pasākumā amatniekus, mājražotājus ar pārtikas precēm, radošās darbnīcas un atrakcijas. Tirgotājiem, kas vēlas pieteikt tirgošanai savu produkciju, tas jāpaveic savlaicīgi, elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi: vai klātienē Carnikavas novada domes Klientu apkalpošanas centrā Stacijas ielā 5 (1. stāvā). Pieteikšanās tirdzniecībai Ģimeņu kopā būšanas svētkiem noteikta līdz 10. jūnijam.