Drukāt

Foto: Tautas namā atklāta novada aušanas un tēlotājmākslas meistaru kopīgā izstāde “Saruna”

Saruna izstade-983219. oktobrī tautas namā "Ozolaine" atklāta brīnišķīga izstāde "Saruna", ko kopā veidojuši Carnikavas novada tēlotājmākslas studijas un tautas lietišķās mākslas studijas "Auseklītis" dalībnieki.
 
Izstādes ideja pērn rudenī radusies tēlotājmākslas studijas vadītājai Ritai Adumānei. "Abiem mākslas kolektīviem darbs tautas namā norit līdzās, tāpēc viens no otra palaikam iedvesmojamies," – "Auseklīša" vadītāja Zane Ulmane un atklāj, ka ideju par kopīgo izstādi audējas vērtējušas atzinīgi. Laiks tautas nama blīvajā izstāžu grafikā jau pirms gada ieplānots uz šo rudeni un "gleznotāji gleznoja un audēji auda," teic Zane Ulmane.
 
Kā ieceres gada laikā īstenojušās, - aicinām jūs apskatīt izstādē, kur varēsiet klātienē vērot un izjust gleznu un tekstīliju saspēli krāsās, noskaņās un faktūrās.
 
Pasākumi muzikāli kuplināja Carnikavas folkloras kopa "Cēlāji", un novadnieks, dzejnieks Aivars Krūkliņš, nolasīja šim pasākumam veltītu dzejoli. Izstāde tautas namā būs apskatāma līdz šī gada 21. novembrim. Aicinām izmantot šo iespēju, jo novada mākslinieku kolektīvu darbi vienuviet nemaz tik bieži Carnikavā nav skatāmi.