Drukāt

Grāmatas Carnikavas novada bibliotēkā iespējams rezervēt elektroniski

GramataJau kopš 2013. gada pavasara Carnikavas novada bibliotēka piedāvā lasītāju elektronisko apkalpošanu, līdz ar to jebkurš iedzīvotājs var attālināti apskatīt, kādi literārie izdevumi ir pieejami bibliotēkā. Vēlamies atgādināt par šo ērto iespēju un aicinām tos, kuri vēl nav mūsu bibliotēkā reģistrēti lasītāji, par tādiem kļūt!
 
Kā rezervēt grāmatu elektroniski?
Sadaļā "Bibliotēka" var iepazīties ar jaunāko iegādāto literatūru mūsu bibliotēkā. Turpat publicēta saite uz Pierīgas novadu bibliotēku kopkatalogu, kurā varat atrast interesējošo izdevumu un noskaidrot, vai tas ir ir pieejams Carnikavas novada bibliotēkā.
 
Lasītājs, kurš ir reģistrējies Carnikavas novada bibliotēkā un izveidojis savu lietotāja profilu sadaļā "Mana bibliotēka", saņemot lietotājvārdu un paroli, var elektroniski rezervēt vajadzīgo izdevumu. Reģistrētam lietotājam arī ir iespēja pašam pagarināt grāmatas lasīšanas termiņu, bet tikai tad, ja uz konkrēto grāmatu nav izveidojusies lasītāju rinda. Ja uz izvēlēto grāmatu ir rinda, lasītājs var elektroniski iestāties rindā.
 
Pasūtīt literatūru var arī, rakstot uz epasta adresi , kā arī zvanot pa tālruni 67993181.
 
Aicinām pavadīt laiku daudzveidīgajā grāmatu pasaulē!
 
Carnikavas novada bibliotēka