Drukāt

22., 26. un 29.maijā tautas namā filma “Pilsēta pie upes”; uz katru seansu iepriekšpārdošanā 23 biļetes

22., 26. un 29.maijā Carnikavas tautas namā "Ozolaine" demonstrēs filmu "Pilsēta pie upes". Jaunās režisora Viestura Kairiša filmas seanss iepriekš bija paredzēts 13.martā, taču tieši no šī datuma valdība izsludinājā visā valstī ārkārtējo situāciju saistībā ar infekcijas Covid-19 izplatību, nosakot stingrus pulcēšanās aizliegumus.

Kopš šī gada 12.maija iertobežojumi ir mīsktināti, tāpēc, ievērojot piesardzības pasākumus, filmu ir iespējams izrādīt Carnikavā. 

Biļetes uz filmas seansiem ir iespējams iegādāties Carnikavas tautas namā "Ozolaine" Jūras ielā 1A:

- uz seansu 22.maijā biļešu iepriekšpārdošana notiks 20.maijā no plkst. 16:00-19:00;
- uz seansu 26.maijā - 25.maijā no plkst. 16:00-19:00;
- uz seansu 29.maijā - 28.maijā no plkst. 16:00-19:00

Maksimālais viena seansa apmeklētāju skaits - 23!
Biļetes cena 3 eiro.
Lūdzam sagatavot precīzu naudu!

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt kultūras norišu vietu un tajā notiekošos pasākumus, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju,mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Par filmu "Pilsēta pie upes" (Piļsāta pi upis)

Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi... Viņa iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā Anša dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trīs varām, kas sabradā Anša pilsētu, divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle...

Galveno varoni Ansi filmā atveido Dāvis Suharevskis, viņa partneri ir lieliskie latviešu aktieri Agnese Cīrule ("Homo Novus", seriāls "Sarkanais mežs") un Gundars Āboliņš ("Homo Novus", "Bille"), arī leģendārais lietuviešu aktieris Jozs Budraitis, kā arī čehu aktrise Brigita Cmuntova.

Režisora Viestura Kairiša filmas scenārijs tapis pēc Gunara Janovska tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Kairišs filmu veido kopā ar saviem ilggadējiem radošajiem partneriem – mākslinieci Ievu Jurjāni un operatoru Gintu Bērziņu; viņu iepriekšējais kopdarbs - spēlfilma "Melānijas hronika".

Vecuma ierobežojums: 12+

Filma latviešu, latgaliešu, krievu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Filmas garums -118 minūtes