Drukāt

Tautas nama "Ozolaine" kolektīvi uzsāk jauno sezonu!

Kolektivi 2020 page-0001Septembrī Carnikavas tautas nama "Ozolaine" kolektīvi uzsāk 2020./2021. gada sezonu! Ja jums ir jautājumi, lūgums sazināties ar kolektīvu vadītājiem.
 
 
BĒRNU DEJU KOLEKTĪVS „DĀLDERĪTIS"
Vadītāji Jānis un Anita Precinieki, tālr.: 26071337
Mēģinājumi:
PIRMDIENĀS:
17:30-18:00 – pirmskola
18:00-19:00 - 1.-5.kl.
19:00-20:00 - 6.-8.kl.
 
CETURTDIENĀS:
16:30-17:30 - 1.-5.kl.
17:30-18:00 - pirmskola
18:00-19:00 - 6.-8.kl.
 
JAUNIEŠU DEJU KOLEKTĪVS „ABI DIVI"
Vadītāji Jānis un Anita Precinieki, tālr.: 26071337
Mēģinājumi: PIRMDIENĀS un TREŠDIENĀS: 20:00-22:00
 
VIDĒJĀS PAAUDZES DEJU KOLEKTĪVS „ARNIKA"
Vadītājs Andis Lēnmanis, tālr.: 29252486
Pirmā nodarbība 15. septembrī plkst. 20:30
Mēģinājumi: OTRDIENĀS: 20:30-23:00
 
SENIORU DEJU KOLEKTĪVS „TACIS"
Vadītājs Andis Lēnmanis, tālr.: 29252486
Pirmā nodarbība 22. septembrī plkst. 18:00
Mēģinājumi: OTRDIENĀS: 18:00-20:00
 
DĀMU DEJU KOPA „GAUJMALIETES"
Vadītāja Ināra Vonda, tālr.: 26499940
Pirmā nodarbība 9. septembrī plkst. 18:30
Mēģinājumi: TREŠDIENĀS: 18:30-20:00
 
BĒRNU VOKĀLĀ GRUPA „JŪRAS ZAĶI"
Vadītāja Kristiāna Skābarde, tālr.: 29539888
8. un 11. septembrī plkst. 17:00 bērni vecumā no 4-12 gadiem tiek aicināti uz noklausīšanos.
Mēģinājumi: OTRDIENĀS un PIEKTDIENĀS no 16:00 – 18:30
 
KAMERKORIS „VĒJA BALSS"
Diriģents Jurģis Cābulis, e-pasts:
Mēģinājumi: OTRDIENĀS un TREŠDIENĀS no 19:00 – 21:30
Mēģinājumi notiek Koksnes ķīmijas institūtā, Rīgā Dzērbenes ielā 27
 
SIEVIEŠU KORIS „UNDĪNE"
Diriģente Inguna Rijniece, tālr.: 26344244
Mēģinājumi: OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS no 19:00 – 21:00
Uzņem jaunas dalībnieces, pieteikties zvanot diriģentei.
 
FOLKLORAS KOPA „CĒLĀJI"
Vadītāja Anita Vestmane, tālr.: 29886549
Pirmā tikšanās 12. septembrī plkst. 15:00
Mēģinājumi: Carnikavas bibliotēkā SESTDIENĀS plkst. 15:00
Uzņem dalībniekus vīru balsīs, pieteikties zvanot vadītājai.
 
TEĀTRA STUDIJA „NAGLA"
Režisors Zigurds Neimanis, tālr.: 29511936
Mēģinājumi: Carnikavas bibliotēkā CETURTDIENĀS no 18:00-21:00
 
IMPROVIZĀCIJAS TEĀTRIS „PLIT"
Vadītājs Juris Kozlovskis, tālr.: 22338996
Pirmā tikšanās 7. septembrī plkst. 20:00
Mēģinājumi: mazajā zālē PIRMDIENĀS no 20:00 - 22:00
 
MŪZIKAS GRUPA „PILOTI"
Vadītājs Aivars Gudrais tālr.:29240502.
Mēģinājumi: CETURTDIENĀS no 21:00 – 23:00
Uzņem jaunus dalībniekus, pieteikties zvanot vadītājam.
 
TAUTAS LIETIŠĶĀS MĀKSLAS STUDIJA „AUSEKLĪTIS"
Vadītāja Zane Ulmane, tālr.: 29545201
Pirmā tikšanās 16. septembrī.
Nodarbības notiek austuvē TREŠDIENĀS no 16:00
Aicināti ir visi interesenti. Pieteikties zvanot vadītājai.
 
TĒLOTĀJMĀKSLAS STUDIJA PIEAUGUŠAJIEM „TRIEPIENS"
Vadītāja Rita Adumāne, tālr.: 28351565
Pirmā tikšanās 12. septembrī 10:00
Mēģinājumi: SESTDIENĀS no 10:00 – 14:00
 
JOGAS nodarbības senioriem
Vadītāja Zaiga Luriņa.
Nodarbības PIRMDIENĀS plkst. 11.00 un CETURTDIENĀS 9:00
Pieteikšanās pa tālr. 29257444
 
MAKSAS NODARBĪBAS:

VINGROŠANA pieaugušajiem
Vadītāja Tamāra Kosmočeva.
Nodarbības pirmdienās plkst. 8.30 un trešdienās 8.30.
Pirmā tikšanās 2.septembrī
Pieteikšanās pa tālr. 29104320