Sieviešu koris UNDĪNE

Diriģentes: Inese Grīnberga (tālr.: 29198853) un Aija Auziņa
Koncertmeistars: Ivars Kraucis
Nodarbības: otrdienās un ceturtdienās plkst. 19.00 tautas namā „Ozolaine"

Kora mājaslapa: http://www.korisundine.mozello.lv/

Carnikavas sieviešu koris „Undīne" savu darbību uzsāka 1980. gada janvārī. Kopš tā laika „Undīne" ir piedalījies visos Dziesmu svētkos, kā arī „Rīgai 800" un „Rīgai 810" jubilejas pasākumos. Kopš kora izveidošanas brīža to ir vadījuši vairāki diriģenti: Ludmila Aizpuriete, Rudīte Zelmene, Guntars Felsbergs, Verners Krēsliņš, Baiba Ozoliņa un Inese Grīnberga.

Kora dzīve ir ļoti aktīva – piedalāmies dažādās skatēs un konkursos kā Latvijā, tā ārpus tās robežām. Mūsu koris ir uzstājies Polijā, Slovākijā, Lietuvā, Igaunijā, Armēnijā, Somijā, Ungārijā, Čehijā, Nīderlandē, Vācijā, Austrijā, Itālijā un Horvātijā.

2001. gadā „Undīne" piedalījās konkursā „Isola del Sola" Itālijā, kur koris ieguva 3.vietu. Pēdējo gadu laikā par tradīciju kļuvis „Undīnes" organizētais pasākums „Koru kari", kas parasti piesaista plašu klausītāju skaitu.

Dzīve ir tik interesanta, cik krāsainu to paši veidojam un cik ar savu darbību dodam iespēju citiem pasmaidīt vai vienkārši gūt emocionālu gandarījumu par to, ka esam šeit – šajā vietā un laikā.