Drukāt

Aicinām piedalīties Latvijas simtgadei veltītā zibakcijā Carnikavas novadā

Piejuras sapni 2018 FB akcija JAUNS lapaiSagaidot Latvijas simtgadi, līdz 16. aprīlim novada iedzīvotāji, uzņēmēji, sportisti, skolēni, pašvaldības un nevalstiskās organizācijas, kā arī mākslinieki aicināti piedalīties valsts svētkiem veltītā akcijā "Piejūras sapņi", kuras laikā tiks veidots mūsu novada sveiciens Latvijai. Tā ir iespēja ikvienam no mums pateikties par skaistāko vietu, kur dzīvot, radīt, mācīties, sportot, strādāt, atpūsties un piepildīt savus sapņus.
Drukāt

Latvijas jaunie mākslinieki ķer sapņus un mākslu Carnikavā

17. martā plkst.17:00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" tiks atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas studentu izstāde "Sapņu ķērāji", kas ir iekļauta simtgadei veltītā izstāžu ciklā "Latvijas sapņi".

Sapnu keraji plakats lapai"Tradicionāli sapņu ķērāji ir amuleti, kas uztur saikni ar garu pasauli un palīdz orientēties sapņos. To pamatuzdevums - šķirot labos sapņus no sliktajiem. Te sapņu ķērāji esam mēs paši – Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Sapņot nozīmē radīt un radīt nozīmē sapņot." – tā par izstādi saka tās veidotāji – mākslinieces Kristīne Rublovska, Laura Veļa, Kristīne Martinova, Kristīne Kutepova un Dārta Lote Bērziņa.
Drukāt

Es esmu Latvija - simtgades pasākumi Carnikavas novadā

2018.gads ieies Latvijas un pasaules vēsturē ar zīmīgu notikumu, atceres brīžu, pasākumu un jaunu, radošu projektu virkni, atzīmējot Latvijas valsts pastāvēšanas simto gadskārtu. Arī Carnikavas tautas nams "Ozolaine" sadarbībā ar Carnikavas novada domi, iestādēm, biedrībām un Latvijas Simtgades biroju 2018.gadā līdztekus jau tradicionāliem novada svētkiem plāno īstenot pasākumus un projektus Latvijas valsts simtgades zīmē.
Drukāt

Simtgades sapņi Carnikavā

20. janvārī plkst. 16:00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" tiks atklāts noslēdzošais izstāžu cikls "Latvijas sapņi", ko iesāks grafiķes un dizaina mākslinieces Agneses Bules mākslas un sociālais projekts "Latviešu sapnis", kas ir mākslinieces domu un mākslas iespēju klejojums latviešu mītu, vēstures, poētikas, kā arī identitātes pasaulē.

"Latviešu sapnis" ar labsirdīga humora izjūtu aplūko latviešu tautas izcelšanās, attīstības, esamības un ikdienas eksistences tēmas. Latviešu pasaules robežas ir radoši paplašinātas. To nodrošina sapnis, kura formā un ietvarā latviskā pasaule, kā arī latvieša tēls atrod savu jauno veidolu. Ar sapņa brīvības palīdzību māksliniece vienlaikus skatās pagātnē, tagadnē un nākotnē.
Izstāde būs apskatāma līdz 15. martam.