Drukāt

Noskaidroti uzvarētāji

18922580 1779798848978782 5756965299513182892 oEsam noskaidrojuši vēl pēdējos balvas ieguvējus mākslas dienu akcijā "Piejūras gars". Vienu balvu saņem mākslas dienu skatītājs un otru - mākslinieks, kas ieguvis skatītāju simpātiju. 

Lai arī attēlā saimnieks ir palicis aiz kadra ;), tomēr esam noteikuši Piejūras gara jaunatklājēju 2017 - balvu iegūst Mārtiņš Strazds! Apsveicam ar balvu no zirgu staļļa EKVI, lai neaizmirstama pastaiga Piejūras mežā!

Savukārt, skatītāju simpātiju ir ieguvusi Gundega Ostenberga ar darbu "Sapnis par jūru". Sveicam! SPA Pelikāns dāvanu karte gaida mākslinieci Carnikavas tautas namā "Ozolaine"!

Paldies visiem māklsiniekiem, kas piedalījās akcijā, kā arī mākslas ķērājiem! Ceram atkal tikties nākamajā gadā!

Drukāt

Ķer mākslu Piejūrā!

Līdz 31. maijam apmeklē visus mākslas dienu akcijas punktus un piedalīes skatītāju balvas izlozē! Tie skatītāji, kuri apmeklēs visus mākslas objektus un publicēs sociālajos tīklos savu foto atskatu, pievienojot mirkļbirku #PiejurasGars vai arī augšupielādēs attēlu galeriju Carnikavas Novadpētniecības centra datorā, tā norādītājos darba laikos, piedalīsies akcijas atbalstītāju sarūpētās balvas izlozē no zirgu staļļa "Ekvi" – izjādi divām personām Piejūras mežā, kā arī saņems nozīmi "Piejūras gara jaunatklājējs". Lai būtu ērtāk precīzi atrast visus mākslas punktus, izmanto google map mākslas dienu karti: http://ej.uz/piejuras-gars

Drukāt

Balso par savu simpātiju

Makslas dienu CELVEDIS 2017Arī skatītājiem ir iespēja paust savus viedokļus, un, tos apkopojot, tiks piešķirta skatītāju simpātiju balva izvēlētajam māksliniekam no SPA "Pelikāns". Ja esi ievietojis savu attēlu galeriju facebook ar mirkļbirku #PiejurasGars, tad mini arī savu simpātiju. Vai arī Carnikavas Novadpētniecības centrā, tautas namā "Ozolaine", viesnīcā "Porto Resort" vai Carnikavas novada domes klientu apkalpošanas centrā taujā pēc mākslas dienu skrejlapas, kur tev ir iespēja ierakstīt savu simpātiju un atstāt to minētajās vietās vai no 2. maija īpašā pastkastītē, kas tiks izvietota pie mākslas zīmuļa iepretim tautas namam "Ozolaine".

Ļaujies dabas un mākslas valdzinājumam Piejūrā!

Attachments:
Download this file (Makslas_dienu_CELVEDIS_2017.pdf)Balsojuma lapa[ ]1979 kB
Drukāt

Mākslas dienu atklāšana

2429. aprīlī plkst. Carnikavas tautas namā "Ozolaine" tika atklāta mākslas dienu akcija "Piejūras gars", kuras laikā pasniedza mākslas dienu galveno balvu un noritēja saruna par mākslu. Šogad akcijā piedalās 26 vietējie un tuvāko novadu un citu piejūras reģionu mākslinieki, piedāvājot no 29. aprīļa līdz 31. maijam visā Carnikavas novadā apskatīt stājmākslas darbus un vides objektus.

ATTĒLU ATSKATS