Drukāt

Ziemassvētku un Jaungada pasākumi Carnikavas novadā

Tuvojas gada skaistāko svētku laiks, kad vēlamies dāvāt sirds siltumu saviem tuvākajiem un sagaidīt brīnumu pilnu Jauno gadu. Aicinam svinēt svētkus kopā. Carnikavas tautas namā svētku pasākumi būs novada senioriem un bērniem. Īsi pirms Ziemassvētkiem Mūzikas un Mākslas skola, kā arī grupa "Summer Knight Band" dāvās svētku koncertus, bet Jauno gadu sagaidīsim draugu lokā kopā ar improvizatoru Jāni Kozlovski un grupu "Sestā jūdze".

Drukāt

Ziemassvētku dāvanu tirdziņš un egles iedegšana Carnikavas novadā

10. decembrī aicinām uz ikgadējo Ziemassvētku dāvanu tirdziņu un arī egles iedegšanu Carnikavā un Kalngalē.

No plkst. 13.00 līdz 16.00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" norisināsies Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, piedāvājot pašmāju amatnieku un mājražotāju izstrādājumus. Tradīcija pulcēties īsi pirms Ziemassvētkiem, lai sniegtu iespēju atrast saviem tuvajiem skaistas un sirds siltuma piepildītas dāvanas, ir nesena, bet jau ļoti iemīļota. Tāpēc gaidām ikvienu amatnieku vai mājražotāju, kas var piedāvāt pašu rokām gatavotas lietas līdz 4. decembrim pieteikties tirdzniecībai, rakstot:

Ziemassvetku tirdzins 2017 lapai1Pēc tirdziņa plkst. 16.00 pie Carnikavas tautas nama "Ozolaine" notiks svētku egles svinīgā iedegšana kopā ar bērnu deju kolektīvu "Dālderītis" un plkst. 18.00 egle tiks iedegta arī Kalngalē Puutnu parkā pie brīvā laika pavadīšanas centra "Kadiķis". 

Gaiši un ar prieku saņemam svētkus!

Drukāt

Ar sarunu par zinātni un izstādi “Apgaismots gars” noslēgsies simtgadei veltītais cikls “Latvijas gars”

8. decembrī plkst. 18:00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" tiks atklāta Jauno mediju kultūras centra RIXC izstāde "Apgaismots gars" un noritēs saruna par zinātni, kurā zinātnes tēma tiks apskatīta plašāk arī mākslas un uzņēmējdarbības kontekstā.

Apgaismots gars plakats lapaiCarnikava turpina pērn iesākto Latvijas valsts simtgadei veltīto izstāžu ciklu triloģiju: Latvijas matērija (2016), Latvijas gars (2017) un Latvijas sapņi (2018), kā ietvaros tautas namā "Ozolaine" tiek organizētas tematiskas izstādes ar pievienoto vērtību.
Drukāt

“Arnikas” dejotāji nosvin kolektīva 30 gadu jubileju

QKL 5630Carnikavas vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) "Arnika" 2. decembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē ar koncertu "Trejāda saule lēca" svinēja 30 gadu jubileju. Koncertā "Arnika" izdejoja skaistākās gadu gaitā dejotās latviešu tautas dejas, demonstrējot gan profesionālu dejas soli, gan skatuvisko šarmu, ko ar sajūsmu novērtēja koncerta apmeklētāji.

Koncertprogrammu kuplināja viesu kolektīvi – pirmām kārtām jau mūsu senioru deju kolektīvs "Tacis", kura rindās lielākā daļa dejotāju ir bijušie "Arnikas" dalībnieki. Viesos no Limbažiem bija atbraucis VPDK "Jampadracis" no Bauskas (vadītājs Andis Lēnmanis) un VPDK "Mēmele" (vadītāja Ligita Irbīte). Nebijušas emocijas sagādāja fantastiskie viesi no Gruzijas – dziedošo un dejojošo vīru ansamblis "Art-folk Sakartvelo", kuri gan a cappella, gan ģitāras pavadījumā izpildīja skanīgas, daudzbalsīgas gruzīnu tautas dziesmas, kā arī demonstrēja enerģisku gruzīnu dejas solo priekšnesumu.

ATTĒLU ATSKATS

Drukāt

Carnikavas kamerkorim "Vēja balss" panākumi 25.Starptautiskajā Garīgās mūzikas konkursā-festivālā "Cantate Domino" Lietuvā

24172900 1624626170932914 2965354099082978078 oNo 23. līdz 26.novembrim Lietuvas pilsētā Kauņā jau 25. reizi norisinājās Garīgās mūzikas festivāls-konkurss "Cantate Domino", kas piedāvāja plašu koncertu programmu Kauņas koncertzālēs un dievnamos.

Festivālā piedalījās arī Carnikavas kamerkoris "Vēja balss", piedaloties divās konkursa kategorijās – jaukto koru kategorijā un ansambļu kategorijā, kurā startēja kora dziedātāju ansamblis "Vox Venti" (no latīņu val.– Vēja balss).

ATTĒLU ATSKATS 

Drukāt

VPDK "Arnika" svin 30 gadu jubileju

Carnikavas vidējās paaudzes deju kolektīvs "Arnika" atzīmēs savas pastāvēšanas trīsdesmito gadskārtu, Latvijas valsts simtgades priekšvakarā dāvājot skatītājiem koncertu "Trejāda saule lēca", kas notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē šī gada 2.decembrī pulksten 17.00.

ARNIKA 30 plakats lapaiKoncerta gaitā "Arnika" izdejos skaistākās ar kolektīva jubilejas trīs desmitgadēm saistītās dejas. Koncertā piedalīsies arī Carnikavas senioru deju kolektīvs "Tacis", Bauskas vidējās paaudzes deju kolektīvs "Mēmele", Limbažu vidējās paaudzes deju kolektīvs "Jampadracis" un īpašie koncerta viesi – dziedošie vīri "Art-folk Sakartvelo" no Gruzijas.

Plkst.15.30 no tautas nama "Ozolaine" tiek organizēts autobuss skatītājiem, kas aizvedīs uz koncertu un pēc koncerta atpakaļ. Autobuss turpceļā un atpakaļceļā piestās pieturās "Garciems", "Garupe" un "Kalngale".

Ieeja bez maksas