Drukāt

Ivara Selecka jaunākā filma "Turpinājums" Carnikavā

23. martā plkst. 19:00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" aicinām uz Ivara Selecka jaunāko dokumetālo filmu "Turpinājums".

Turpinajums Carnikava lapaiPieci Latvijas bērni no dažādiem Latvijas novadiem sāk iet pirmajā klasē. Kārlim ir stipras ģimenes saknes Latvijas laukos, Gļeba vecvecāki Latvijā iebraukuši tikai padomju gados, Zanes ģimene ir pirmās paaudzes pilsētnieki, Anastasijas ģimene no pilsētas pārcēlusies uz laukiem, bet Anetes mamma dzīvo Anglijā. Viena gada vērojums par to, kas notiek bērna prātā.
Drukāt

Koncerts - veltījums Carnikavas baznīcai "Atdzimšana"

24. martā plkst. 18.00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" jauktais koris "Vēja balss" aicina uz kormūzikas koncertu - veltījumu Carnikavas baznīcai "Atdzimšana".

atdzimsana Veja balss lapaiKoncertā tiks atskaņoti dvēseliski latviešu un ārzemju komponistu kormūzikas skaņdarbi, aicinot klausītājus uz garīgām pārdomām.
Diriģents Jurģis Cābulis, kormeistars Matīss Circenis, koncertmeistars Jēkabs Jančevskis

Koncerta vadītāja – aktrise Zane Jančevska

Ieeja par ziedojumiem Carnikavas dievnama celtniecībai
Drukāt

Carnikavas novada iedzīvotāji un mākslinieki tiek aicināti iesaistīties mākslas dienu akcijā un izstādē

Šogad mākslas dienu ietvaros Carnikavas novadā noritēs divas norises, kas radošās aktivitātēs iesaistīs gan novada iedzīvotājus, gan māksliniekus no tuviem un tālākiem novadiem.

Piejuras sapni 2018 FB akcija JAUNS lapaiZibakcija "Piejūras sapņi"

Sagaidot Latvijas simtgadi, novada iedzīvotāji, uzņēmēji, sportisti, skolēni, pašvaldības un nevalstiskās organizācijas, kā arī mākslinieki aicināti piedalīties valsts svētkiem veltītā akcijā "Piejūras sapņi", kuras laikā tiks veidots mūsu novada sveiciens Latvijai. Tā ir iespēja ikvienam no mums pateikties par skaistāko vietu, kur dzīvot, radīt, mācīties, sportot, strādāt, atpūsties un piepildīt savus sapņus.

Drukāt

Aicina pieteikties tirgotājus Lieldienu pavasara tirdziņam Carnikavā

Pieteiksanas tirdzinam Lieldienas lapai
Carnikavas novada pašvaldība aicina tirgotājus piedalīties pavasara tirgū, kas notiks Carnikavas parkā 1. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 16.00 Lieldienu pasākuma ietvaros.
 
Tirgoties tiek aicināti ar stādiem, amatnieku un mājražotāju darinājumiem, pārtikas precēm. Pieteikšanās līdz 23. martam, aizpildot pieteikuma anketu novada domes Klientu apkalpošanas centrā (KAC) Stacijas ielā 5, Carnikavā.
Drukāt

Mazie vokālisti ir aicināties pieteikties konkursam "Carnikavas Cālis 2018"

31.martā plkst. 12.00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" norisināsies ikgadējais mazo vokālistu konkurss "Carnikavas Cālis 2018", kas ir dalībnieku atlase konkursam "Starpnovadu Cālis 2018".

Carnikavas CALIS 2018 lapaiPasākuma norise:
12:00 Konkurss jaunākajai grupai – līdz 4 gadi (ieskaitot)
14:00 Konkurss vecākajai grupai – 5-6 gadi (ieskaitot)

Ieeja brīva

Lai pieteiktos konkursam, jāiepazīstas ar NOLIKUMU un jāaizpilda PIETEIKUMA ANKETA. Pieteikumus elektroniski gaidīsim līdz 23. martam.