Drukāt

Zvejnieksvētku programma Carnikavā

.

Zvelnieksveti 2016 programma 29. jūlijā Carnikavā norisināsies tradicionālie Zvejnieksvētki, kuru laikā darbosies bufetes, būs dažādi izklaides pasākumi, atrakcijas, lielais Zvejnieksvētku gadatirgus un koncerti, bet svētku noslēgumā – zaļumballe.
 
Agri no rīta pie Gaujas sāksies makšķerēšanas sacensības – "Feeder kauss", kuras turpināsies arī svētdien (vairāk informācijas sports.carnikava.lv), bet jau no pulksten 8.00 Carnikavas galvenās ielas un parku pārņems Zvejnieksvētku gadatirgus, kas pulcēs amatniekus un uzņēmējus no visas Latvijas. Pulksten 10.00 pie tautas nama "Ozolaine" norisināsies ērmriteņu parāde, bet 12.00 tiks svinīgi atklāti svētki.
 
 
No 13.00 līdz 18.00 Carnikavas Novadpētniecības centrā Jomas ielā 7 svētku apmeklētāji varēs izzināt tradīcijas un iesaistīties sportiskās aktivitātēs. Svētku viesu ērtībām pāri Vecgaujai tiks uzstādīts plostu tilts, pa kuru iespējams ātri nokļūt uz Novadpētniecības centru un atpakaļ uz Carnikavas centru.
 
Novadpētniecības centrā darbosies dažādas darbnīcas un atrakcijas ģimenēm un bērniem. Carnikavas zvejnieki ierādīs tīkla lāpīšanas un mezglu siešanas prasmes, meistari Mārtiņš un Inga Pērkoni palīdzēs veidot māla traukus Baltā galdauta svētkiem, bet keramiķis Leontīns Cīrulis rādīs, kā māla traukus veido ar virpu. Apmeklētājus sagaida arī konkursi, pārsteigumi un spēles – jautrās ģimeņu spēles, zolītes turnīrs, tradicionālās zvejnieku spēka spēles. No 15.30 līdz 19.00 varēs ar laivu aizvizināties līdz Gaujas ietekai jūrā.
 
Vakarā Carnikavas parkā būs iespēja paklausīties lielisku koncertu, kurā uzstāsies solisti Andris Ērglis, Igo un Ieva Kerēvica kopā ar pavadošo gruu Jāņa Strazda vadībā. Pēc koncerta līdz pat rīta gaismai būs zaļumballe kopā ar grupu "Mākoņstūmēji" un Dj KOZY.
 
Novēlam aizraujoši pavadīt Zvejnieksvētkus Carnikavā!